Najpopularniejsze rodzaje fotografii reklamowych:

Gwarantujemy profesjonalne wsparcie w realizacji wizji Klienta!

zdjecie

FOTOGRAFIA
PRODUKTOWA

dobrej jakości zdjęcia to podstawa do skutecznej sprzedaży towaru.

Dobrej jakości zdjęcia to podstawa do skutecznej sprzedaży towaru. Fotografia produktu to spójny z Twoimi oczekiwaniami i wizerunkiem firmy element marketingowy...

Czytaj więcej

zdjecie

FOTOGRAFIA
WNĘTRZ

Sesje wykonuje fotograf specjalizujący się w tej dziedzinie.

Ten specyficzny rodzaj fotografii w ogromnej mierze uzależniony jest od rodzaju architektury czy wnętrza i jego przestrzeni. Mogą przedstawiać: hotel, restauracje, salon fryzjerski...

Czytaj więcej

zdjecie

FOTOGRAFIA
REPORTERSKA

Dokumentacja rzeczywistości, czyli specjalistyczna fotografia reporterska.

Fotografia reporterska to inaczej udokumentowana rzeczywistość – fotografia aktualnych wydarzeń, zagadnień społecznych. Nasze prace były realizowane na potrzeby mediów internetowych...

Czytaj więcej

zdjecie

FOTOGRAFIA
FIRMOWA

Fotografia przemysłowa

Fotografia przemysłowa stawia przed fotografem wyzwanie uchwycenia w kadrach esencji działalności firmy, ukazania mocnych stron biznesu.

Czytaj więcej

zdjecie

DOKUMENTACJA
INWESTYCJI

Fotografia przemysłowa

Zadaniem fotografa jest zaangażowanie maksimum swoich umiejętności, aby rejestrując na zdjęciach Państwa przedsiębiorstwo współtworzyć obrazem najlepszy wizerunek firmy.

Czytaj więcej

zdjecie

PROCESY
PRODUKCYJNE

Zdjęcia procesów produkcyjnych

Zastosowanie w przypadku dużych fabryk, jak również niewielkich przedsiębiorstw. Kluczem w każdym wypadku są ciekawe zdjęcia wciągające klienta w świat Państwa działalności.

Czytaj więcej

Fotografia tworzona przez profesjonalistów

pic

Sesja fotograficzna

Zdjęcia biznesowe, portrety pracowników

Od pojedynczego portretu do kompleksowej obsługi fotograficznej. Od prostych portretów na gładkim tle do aranżowanych zdjęć sytuacyjnych z wieloma osobami.

pic

Obsługa fotograficzna

koncertów, konferecji, eventów...

Profesjonalne zdjęcia z imprez firmowych, konferencji, sympozjów oraz bankietów. Umiejętne uchwycenie chwili. Relacja z wydarzenia, która niesie ze sobą emocje jego uczestników.

Fotografia i filmy z lotu ptaka

Jako jedna z niewielu firm realizujemy filmowanie z powietrza oraz zdjęcia z lotu ptaka. Do dyspozycji mamy wyjątkowe urządzenie Quadrocopter posiadający możliwość wzlotu na, zawiśnienięcia w „bezruchu” i realizacji ujęć z powietrza w jakości Full HD (1920×1080 pikseli) lub wykonywania zdjęć lotniczych przy jednoczesnym podglądzie na żywo sytuacji z powietrza.

Do czego można używać takie urządzenie:

Twój sukces w promowaniu marki zaczyna się tutaj

sklep on-line
sklep
on-line