Projektujemy i wykonujemy:

na terenie Trójmiasta i okolic


Oklejanie witryn / szyb

Wygląd Twojej witryny sklepowej decyduje o pierwszym wrażeniu jakie zrobisz na kliencie. Naklejki na szybie opowie przechodniom czym się zajmujesz i co znajdą wewnątrz sklepu.


Litery 3D i świetlne

Wycinamy litery, cyfry i kształty z materiałów renomowanych producentów charakteryzujących się wysoką twardością. Maszyny wyposażone są w różne grubości drutów wycinających.

Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów to bardzo skuteczna forma reklamy. Samochód to duża i za razem mobilna powierzchnia reklamowa. Umieść na swoim aucie logo i inne elementy graficzne.


Szyldy kasetony świetlne

Wykonujemy szyldy i tablice w oparciu o wszelkie możliwe materiały występujące na rynku – folie, płyty pcv, drewno, blachy ocynkowane i aluminiowe, styrodur itp. Proponujemy wykonanie tablic i konstrukcji stalowych, transport i montaż w Państwa siedzibie.

Galeria

Logo 3D
Kaseton świetlny
Oklejanie szyb
Szyldy informacyjne

Drukujemy reklamy i naklejamy‎

Oklejamy witryny korzystając z szerokiego asortymentu folii okiennych. Naklejamy wielkoformatowe wydruki na nieprzezroczystej folii lub przepuszczającej światło folii One Way Vision. Wyklejamy szyby folią mleczną oraz grafikami wyciętymi za pomocą plotera tnącego.

Oferujemy:

  • oklejanie witryn sklepowych
  • oklejanie witryn restauracyjnych
  • oklejanie witryn w galeriach handlowych
  • oklejanie szyb w pomieszczeniach biurowych
  • oklejanie szyb folia szronioną / mrożoną

Zapytaj o wycenę

Oklejanie witryny
Szyld reklamowy
Oklejanie szyb
Oklejanie witryn
Litery przestrzenne świetlne
Oklejanie samochodów
Oklejanie szyb
Litery przestrzenne 3D
Oklejanie szyb
Oklejanie szyb
Oklejanie szyb
Litery przestrzenne
Oklejanie szyb
Litery przestrzenne
Litery przestrzenne
Litery przestrzenne
Szyld informacyjny
Oklejanie witryn
oklejani szyb
Oklejanie witryn
Szyld reklamowy
Szyld reklamowy
Szyld reklamowy
Oklejanie reklamowe
Kaseton reklamowy
Kaseton reklamowy
Oklejanie samochodów
Oklejanie okien

Folie dekoracyjne

przepuszczające światło witrażowe, matowe, mrożące szyby oraz imitujące szkło piaskowane. Bardzo dobrze sprawdzają się np. w biurach, gdzie miejsca pracy przedzielone są szybami działowymi. Wybrane przez Ciebie wzory nadadzą niepowtarzalność Waszemu miejscu pracy, a przy okazji zapewnią więcej intymności.

Ploter tnący wycina litery samoprzylepne oraz grafikę w folii. To stosunkowo niedrogi sposób na efektowną i atrakcyjną reklamę.
Druk solwentowy pozwala tworzyć reklamy wielkiego formatu odporne na czynniki atmosferyczne. Solwent idealnie sprawdza się zarówno przy oklejaniu witryn sklepowych jak również pojazdów.
Ploter laserowy to bardzo uniwersalne narzędzie, które wycina i graweruje za pomocą wiązki lasera w różnych materiałach.

Odkryj produkty i usługi reklamowe:

sklep on-line
sklep
on-line