• Tworzymy strony
  RESPONSYWNE

 • Aby były dostępne
  na każdym urządzeniu,
  nieważne gdzie jesteś

 • Masz pytania?
  Zadzwoń
  69 641 70 20

  Kontakt

PROJEKTUJEMY

mobilne, czytelne, intuicyjne i łatwe w obsłudze strony, które zaskoczą konkurencję

KODUJEMY

responsywnie, czyli płynne dostosowanie layoutu strony do szerokości okna przeglądarki.

ADMINISTRUJEMY

prowadzenie aktualnych i ciekawych wiadomości

HOSTINGUJEMY

gwarantujemy stabilność oraz dostępność 24/7/365

Cennik

Poniższe ceny są cenami orientacyjnymi.

Ceny naszych usług są tak różne, jak różne mogą być realizacje stron internetowych oraz wszystkich innych projektów. Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie analizując wszystkie wytyczne dotyczące projektu zleconego przez Klienta. Niemniej jednak staramy się chociaż w pewnym stopniu przybliżyć możliwe koszty realizacji poszczególnych usług.

Statyczna strona www

od 299 zł netto
 •  Indywidualny projekt graficzny
 •  Galeria zdjęć
 •  Slider w nagłówku strony
 •  Przyciski społecznościowe
 •  Do 5 podstron
 •  Pomoc w rejestracji domeny
Wyślij zapytanie

STRONA WWW Z CMS

od 699 zł netto
 •  Panel zarządzania www
 •  Galeria zdjęć
 •  Slider w nagłówku strony
 •  Przyciski społecznościowe
 •  Do 5 podstron
 •  Formularz kontaktowy
Wyślij zapytanie

RESPONSYWNA STRONA WWW

od 1099 zł netto
 •  Indywidualny projekt graficzny
 •  Galeria zdjęć
 •  Slider w nagłówku strony
 •  Przyciski społecznościowe
 •  Do 5 podstron
 •  Formularz kontaktowy
Wyślij zapytanie

Szablony Allegro/Ebay

od 200 zł netto
 •  Indywidualny projekt graficzny
 •  Pliki .html, .txt, .jpg i .png
 •  Ikony banków oraz dostawców
 •  Aktywne przyciski menu
 •  Pomoc oraz techniczna
 •  Panel miniatur innych aukcji
Wyślij zapytanie

Jak działamy?

Realizacja strony www krok po kroku

1. Poznajemy się

Projektowanie strony internetowej zaczynamy od określenia potrzeb naszego Klienta. Zadbamy o to by strona internetowa była zarówno atrakcyjna, przejrzysta, jak i funkcjonalna dla jej użytkowników. Strona internetowa przede wszystkim ma być skutecznym narzędziem w pozyskiwaniu potencjalnych Klientów.

2. Przygotowanie wyceny

Po dogłębnej analizie zebranych informacji przystępujemy do wstępnej wyceny projektu strony www. Przedstawimy Ci szczegółową kalkulację cenową na stworzenie strony www oraz warunków realizacji projektu.

3. Podpisanie umowy o wykonanie strony www

Wszelkie ustalenia dotyczące projektu strony www oraz przedstawiona kalkulacja zostaje sfinalizowana umową. Podpisanie umowy jest dla nas sygnałem do rozpoczęcia prac nad tworzeniem strony www.

4. Opracowanie projektu graficznego strony www

Kolejnym etapem jest projektowanie graficzne strony www. Zaproponujemy Ci intuicyjną nawigację, uwypuklimy najważniejsze aspekty Twojej oferty, przedstawimy pomysł na animację Flash, dzięki której statyczne elementy wkrótce ożyją i przykują uwagę Twoich Klientów.

5. Programowanie strony, czyli przygotowanie techniczne

Na tym etapie kończymy graficzne projektowanie strony www i dalsze prace przejmuje dział programistyczny, który przygotuje stronę jako szablony HTML.

6. Uzupełnienie treści strony internetowej

Uzupełniamy materiały na podstronach: teksty, zdjęcia w galeriach, ofertę produktową, wersje językowe - całą zawartość merytoryczną strony www. Ciągle masz dostęp i wgląd do zmian jakie wprowadzamy pod adresem testowym Twojej nowej strony.

7. Testowanie strony www

Na tym etapie wspólnie z Tobą wprowadzamy ostatnie poprawki i testujemy nową stronę internetową. Na bieżąco informujemy o postępie prac oraz ustalamy wszelkie detale istotne dla projektu.

8. Uruchomienie strony internetowej

Jeśli wszystko mamy zapięte na ostatni guzik przenosimy stronę www na serwer docelowy. Jeśli posiadasz swój serwer i spełnia on nasze wymogi (są one dokładnie sprezycowane w umowie) to bez problemu zainstalujemy na nim stronę. W przypadku problemów oferujemy nasz serwer, na którym gwarantujemy poprawne działanie strony internetowej.

Dodatkowe usługi

Poniższe ceny są cenami orientacyjnymi.

Ze względu na duże zróżnicowanie projektów ceny ustalane są indywidualnie w zależności od wymagań, zakresu projektu oraz dostarczonych materiałów.

Strony www statyczne

Statytyczna strona www to najtańsze z możliwych rozwiązań na zaistnienie w internecie. Jest to w pełni funkcjonalna strona, która nie została wyposażona w system zarządzania treścią. W praktyce oznacza to tyle, że wszystkie zawarte w niej treści, zdjęcia oraz pozostałe elementy zostały dodane „na sztywno” w kod strony. Jej właściciel nie ma możliwości na jakiekolwiek zmiany bez znajomości choćby podstaw języka HTML. Wszelkie modyfikacje wymagają najczęściej pomocy jej wykonowcy, co będzie się wiązało z dodatkowymi kosztami. Jest to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy nie planują zbyt częstych zmian na swojej stronie.

od 299 zł

Strony www z CMS

Są to strony oparte o system zarządzania treścią - CMS (Content Management System). Jest to system przeznaczony do prostego i wygodnego zarządzania stroną www poprzez panel administracyjny. Sprawdza się on zwłaszcza tam, gdzie jest potrzeba dokonywania częstych zmian na stronie. Umożliwia on bezproblemową edycję treści, dodawanie zdjęć oraz rozbudowywanie strony o kolejne funkcjonalności. Edycja treści odbywa się w edytorze graficznym, w którym można używać przycisków do formatowania tekstu (m.in. pogrubianie, kursywa, wstawienie zdjęcia) podobnych do tych z Worda. Teskty mogą być wprowadzane w dowolnym czasie oraz miejscu, potrzebny jest jedynie dostęp do internetu oraz dowolna przeglądarka internetowa. Najczęciej stosujemy jedne z najpopularniejszych i najlepszych systemów zarządzania treścią, jakimi są Joomla oraz Wordpress.

od 699 zł

Responsywne strony www

Czasy, kiedy strony www przeglądało się jedynie na komputerach stacjonarnych i laptopach mijają bezpowrotnie. Liczba tabletów oraz smartfonów jest coraz większa i z roku na rok ciągle ich przybawa. W 2013 roku urządzenia mobilne generowały 25% ruch w sieci. Szacuje się, że w 2014 roku będzie to ponad 50% a tym samym przekroczy ruch generowany przez komputery stacjonarne oraz laptopy. W związku z tym, warto się zastanowić, czy na dzień dzisiejszy nie jest to najlepsza opcja jeśli chodzi o firmową stronę www. Strony responsywne wykonujemy domyślenie w oparciu o system zarządzania treścią. Jeśli jednak uważasz, że nie jest Ci on potrzebny prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

od 1099 zł

Szablony Allegro/Ebay

Oferujemy profesjonalne szablony allegro oraz szablony ebay dostosowane do konkretnej branży. Każdy z nich wykonany jest indywidualnie pod konkretnego Klienta. Nasze szablony charakteryzują się łatwością i prostotą obsługi. Edycja danych nie przysparza żadnych problemów - szablony automatycznie dopasowują się do ilości wprowadzonego tekstu oraz ilości dodanych zdjęć. Do ich obsługi nie potrzeba żadnej specjalistycznej wiedzy, wystarczy znajomość obsługi edytora dostępnego na Allegro.

od 200 zł

Twój sukces w promowaniu marki zaczyna się tutaj

sklep on-line
sklep
on-line