BANERY LAMINOWANE

wg indywidualnego projektu Klienta

  • ekonomiczny
  • lekki
  • zawiera niewielkie ilości plastyfikatorów
  • odporny na warunki atmosferyczne (UV, deszcz, mróz)
  • łatwy w zadruku na większości drukarek solwentowych, eco- solwentowych, UV oraz w technice sitodruku
  • nadaje się do wyklejania ekonomicznymi foliami samoprzylepnymi
  • w realizacjach zewnętrznych wymaga odpowiedniego rozpięcia, tak aby wyeliminować efekt łopotania

Tworzymy banery laminowane jednostronne na podłożu frontlight 510 g. Zgrzewamy i oczkujemy średnio co 50 cm, jeżeli jednak masz inny pomysł na zamontowanie swojego banera, możemy przekazać w Twoje ręce produkt bez zgrzewania i oczkowania, baner z tunelami lub oczkami we wskazanych miejscach.

Jeden z najpopularniejszych i najtańszych materiałów banerowych stosowanych w reklamie zewnętrznej. Do zadruku stosuje się różne technologie w tym solwent. Materiał typu frontlit dostępny jest w różnych grubościach i o różnej powierzchni. Z uwagi na swoją wytrzymałość doskonale nadaje się do oczkowania. Pod względem konstrukcji jest to winylowa tkanina na nośniku poliestrowym z obustronnie laminowana/powlekana powłoką z PCV. Taka konstrukcja zapewnia banerowi odporność na wodę, promieniowanie słoneczne i zmiany temperatur. Aby otrzymać większą powierzchnię możliwe jest zgrzewanie mniejszych kawałków co stanowi jego dodatkową niewątpliwą zaletę. 

Frontlit 510 to uniwersalny materiał bannerowy typowy do realizacji wielkoformatowych. Jego konstrukcja składa się z mocnej siatki poliestrowej laminowanej PVC.
 
Gładka powierzchnia oraz matowe lub błyszczące wykończenie uwydatnia intensywność drukowanych kolorów.
 
Zastosowanie:
 
Znajduje zastosowanie na zewnątrz jako nośnik reklamy na ścianach budynków, płotach, nad traktami komunikacyjnymi oraz do ekspozycji wewnętrznych.

Chcesz skorzystać z naszego doświadczenia w dziedzinie reklamy? Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik przygotuje wycenę, odpowiadająca Twoim oczekiwaniom.

 

O więcej informacji pytaj naszego Konsultanta:
telefonicznie: +48 69 641 70 20
lub mailowo: biuro@promo-mix.pl

image

Twój sukces w promowaniu marki zaczyna się tutaj

sklep on-line
sklep
on-line