BANERY ODBLASKOWE

wg indywidualnego projektu Klienta

  • wysoka odblaskowość
  • powierzchnia dobrze absorbująca tusze
  • wysoka wyrazistość drukowanych kolorów
  • elastyczność
  • łatwy w zadruku na większości drukareklateksowych, solwentowych, eco- solwentowych, UV oraz w technice sitodruku
  • w realizacjach zewnętrznych wymaga odpowiedniego rozpięcia tak, aby wyeliminować efekt łopotania, który może uszkodzić warstwę odblaskową

Idealny materiał do produkcji reklam przydrożnych, tablic kierunkowych oraz innych rodzajów reklam, które powinny charakteryzować się lepszą widocznością w okresie od zmierzchu do świtu. Konstrukcja specjalnej warstwy tych materiałów sprawia, że doskonale odbijają światło nadjeżdżających pojazdów oraz to pochodzące z innych źródeł np. latarni przydrożnych. W odróżnieniu bannerów typu frontlight należące do tej grupy produktowej są o wiele cięższe, ale jednocześnie odznaczają się większą odpornością na warunki atmosferyczne. Ważną cechą tych materiałów jest także fakt, że padające światło rozprasza się na całej powierzchni nie tylko w miejscu na które zostało skierowane.

Opis produktu:
Banner pryzmatyczny 3900S to laminowany banner odblaskowy PVC do produkcji jednostronnych grafik reklamowych doskonale widocznych zarówno w dzień, jak i w nocy.

Banner o wysokich parametrach odblaskowości oświetlany przez reflektory samochodowe wyróżnia się spośród innych reklam w trudnych warunkach oświetleniowych.

Zastosowanie:
Konstrukcja mikro-pryzmatycznych soczewek w połączeniu z mocnym i elastycznym winylem laminowanym do siatki poliestrowej daje wysokiej jakości unikatowy produkt do zastosowań "outdoor”.

Chcesz skorzystać z naszego doświadczenia w dziedzinie reklamy? Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik przygotuje wycenę, odpowiadająca Twoim oczekiwaniom.

 

O więcej informacji pytaj naszego Konsultanta:
telefonicznie: +48 69 641 70 20
lub mailowo: biuro@promo-mix.pl

image

Twój sukces w promowaniu marki zaczyna się tutaj

sklep on-line
sklep
on-line