FLAGI przenośne i masztowe

wg indywidualnego projektu Klienta

Flagi reklamowe - flagi przenośne to tak zwane flagi plażowe. Charakteryzują się niską wagą, a co najważniejsze niesamowitą wytrzymałością. Wyprodukowane z włókna szklanego oraz grubościennego aluminium anodowanego. Pakowane w ergonomiczną torbę do przechowywania i transportu, co pozwala na łatwe przewożenie i szybkie rozkładanie w docelowym miejscu.

Flagi reklamowe - przenośne w wersji teleskopowej lub segmentowej to maszty aluminiowe z obrotowymi głowicami. Maszt teleskopowy regulowany 2m-5,7m oraz maszt segmentowy o wysokości 6m. Flagi w tej wersji są wykorzystywane na targach wystawienniczych czy imprezach plenerowych.

Do flag przenośnych mamy przygotowaną całą gamę podstaw. Klienci mają możliwość eksponowania flag w każdych warunkach i na każdym gruncie. Do miękkiego gruntu przygotwaliśmy podstawy wbijane i wkręcane, a do stawiania masztów na twardym gruncie kilka różnych mutacji podstaw krzyzowych, ciężkich i do indywidualnego dociążenia.

Chcesz skorzystać z naszego doświadczenia w dziedzinie reklamy? Wypełnij poniższy formularz, a nasz pracownik przygotuje wycenę, odpowiadająca Twoim oczekiwaniom.

 

O więcej informacji pytaj naszego Konsultanta:
telefonicznie: +48 69 641 70 20
lub mailowo: biuro@promo-mix.pl

image

Twój sukces w promowaniu marki zaczyna się tutaj

sklep on-line
sklep
on-line