"Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy."
- Henderson Stuart

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem składającym się z doświadczonych specjalistów w sektorze reklamy. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę oraz nabywamy cenne doświadczenie. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego projektu. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i sugestie.

więcej

 

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

Zajmujemy się opracowywaniem i realizacją szeroko rozumianej reklamy
i wizerunku firm - identyfikacją wizualną, poligrafią, odzieżą reklamową, gadżetami, upominkami, reklamą zewnętrzną i pozostałymi dziedzinami nowoczesnego marketingu.

oferta

 

Przykładowe realizacje

7 531zrealizowanych projektów

92%zadowolonych klientów

25 952produktów reklamowych

39 528wizyt na stronie

Zaufało nam już TYSIĄCE klientów!

Naszymi klientami są zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa, niezależnie od wielkości firmy staramy się dostarczać produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Tym wszystkim przedsiębiorcom uświadomiliśmy, jak wiele może zmienić w ich biznesie np: dobrze przygotowana strona internetowa lub profesjonalnie zaprojektowany katalog.

 

Opinie klientów

Zaufanie

Co mówią nasi klienci?

Firma Promo-Mix jest naszym długoletnim partnerem biznesowym. Nie odnotowaliśmy ani jednej konfliktowej sytuacji, ani jednego nieprawidłowo wykonanego zlecenia, ani jednego błędu po stronie firmy. Za to odnotowaliśmy (i nadal odnotowujemy) wiele świetnych propozycji, ciekawych projektów, terminową realizację zleceń, rzetelne wykonanie usług oraz perfekcjonizm. Gorąco polecam współpracę z Panem Danielem, który zawsze służy dobrą radą i umiejętnie postępuje z klientami.

Autor Dominika Sobierska

Wszystkim tym, którzy oczekują obsługi klienta na jak najwyższym poziomie, z pełnym profesjonalizmem, wiedzą merytoryczną, zmysłem artystycznym, olbrzymią kreatywnością, szybką realizacją usługi polecamy Promo-Mix. Współpraca z Panią, Pani Sandro, to czysta przyjemność. Do każdego tematu podchodzi Pani indywidualnie, podsuwa pomysły, które są strzałem w dziesiątkę, wiem, że jak wyślemy materiały do realizacji to dostaniemy to, czego oczekiwaliśmy albo i więcej.

Autor Paweł Dąbrowski

Dołącz do grona naszych klientów.

Twój sukces w promowaniu marki zaczyna się tutaj

sklep on-line
sklep
on-line