O firmie

O nas

Promo-Mix to Agencja Reklamowa, którą tworzy zespół młodych, kreatywnych i ambitnych osób. Od początku istnienia firmy nasz dynamiczny rozwój oraz sukcesy w promowaniu Klientów zawdzięczamy zaufaniu, którym nas obdarzają oraz ogromnemu zaangażowaniu i pasji.

Agencja Reklamowa, którą tworzy zespół młodychi ambitnych osób.

W swojej ofercie posiadamy kilka tysięcy produktów. Wykonujemy wszelkie formy oznakowania. Proponujemy kompleksowy serwis sprzedażowy razem z doradztwem. Dzięki bezpośredniej współpracy z kontrahentami jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najlepsze ceny na najczęściej kupowane produkty.

Posiadamy niezbędne doświadczenie do realizacji zleceń zarówno komercyjnych, jak i publicznych. Od wielu lat jako agencja reklamowa specjalizujemy się we wspieraniu realizacji strategii marketingowych firm i instytucji oraz organizacji pozarządowych. Wizje naszych klientów z powodzeniem zamieniamy na oryginalne i przemyślane pod każdym względem formy przekazów reklamowych służące budowie i umacnianiu pozytywnego wizerunku.

Posiadamy niezbędne doświadczenie do realizacji zleceń

NASZĄ MISJĄ jest tworzyć relacje z klientami, które przetrwają lata. Chcemy żeby elastyczność firmy i zaangażowanie jakie wkładamy w rozwój relacji z naszymi partnerami zaowocowały coraz bardziej, świadomą i wydajną współpracą w myśl zasady WIN-WIN (wygrany- wygrany).

NASZĄ WIZJĄ jest tworzyć produkt idealny pod względem jakości , desingu oraz funkcjonalności, aby nasi Partnerzy mogli się z nim identyfikować i żeby jego kompleksowa wartość przyczyniała się na stałe do sukcesu ich firm.

Dobieramy zestaw narzędzi do realizacji strategii marketingowych.

Dobieramy zestaw narzędzi do realizacji strategii marketingowych.

Wszyscy nasi klienci wiedzą, że zawsze elastycznie podchodzimy do ich oczekiwań oraz z pełnym profesjonalizmem realizujemy powierzone zadania. Wystaczy przesłać zapytanie na adres: biuro@promo-mix.pl, a my skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów oraz przygotowania oferty.

Zapraszamy do współpracy!

image

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Twój sukces w promowaniu marki zaczyna się tutaj

sklep on-line
sklep
on-line