Projektujemy i wykonujemy:

na terenie Trójmiasta i okolic


OKLEJANIE SZYB I WITRYN FOLIĄ Z GRAFIKĄ REKLAMOWĄ

Witryna lokalu to idealne miejsce do zastosowania estetycznej i cieszącej oko reklamy na szybie, która buduje pozytywny wizerunek Twojej firmy. Wyklejamy okna oraz drzwi w sklepach i lokalach użytkowych zarówno wewnątrz …

OKLEJANIE SZYB I WITRYN FOLIĄ MROŻONĄ

Folią mrożoną można wykleić szyby oraz witryny okienne w całości lub w pewnej części. Folia ta może być także wycinana ploterem tnącym, dzięki czemu możliwe jest stworzenie dowolnych kształtów i napisów. Daje efekt mrożonego …

LITERY PRZESTRZENNE 3D, LOGO PRZESTRZENNE 3D, STYRODUROWE

Jesteśmy producentem przestrzennych liter i znaków wykonanych ze styroduru, pleksi, dibondu. Jest to ciekawa i efektowna forma reklamy, która wyróżnia się na tle płaskich szyldów, przy czym jest lekka, a także odporna na wszelkie warunki …

KASETONY REKLAMOWE

W naszej pracowni i spawalni wykonujemy kasetony reklamowe jedno- lub dwustronne mocowane płasko na elewacji lub w postaci semafora. W naszej ofercie znajdują się także totemy i pylony reklamowe. Wszystkie reklamy świetlne są wyposażone …

SZYLDY, TABLICE i BANERY REKLAMOWE

Obsługujemy kompleksowo zlecenia związane z różnymi formami reklamy zewnętrznej. Wykonujemy następujące rodzaje reklamy zewnętrznej: Szyldy i tablice reklamowe z PCV, dibondu, pleksi o różnych grubościach …

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Oklejanie samochodów to bardzo skuteczna forma reklamy. Samochód to duża i za razem mobilna powierzchnia reklamowa. Umieść na swoim aucie logo i inne elementy graficzne.

Galeria

Logo 3D
Kaseton świetlny
Oklejanie szyb
Szyldy informacyjne

Drukujemy reklamy i naklejamy‎

Oklejamy witryny korzystając z szerokiego asortymentu folii okiennych. Naklejamy wielkoformatowe wydruki na nieprzezroczystej folii lub przepuszczającej światło folii One Way Vision. Wyklejamy szyby folią mleczną oraz grafikami wyciętymi za pomocą plotera tnącego.

Oferujemy:

  • oklejanie witryn sklepowych
  • oklejanie witryn restauracyjnych
  • oklejanie witryn w galeriach handlowych
  • oklejanie szyb w pomieszczeniach biurowych
  • oklejanie szyb folia szronioną / mrożoną

Stosujemy następujące rodzaje folii:

  • folia One Way Vision z nadrukiem - specjalna folia perforowana. Wydrukowana reklama jest widoczna tylko z zewnątrz, a od wewnątrz zapewnia przepuszczalność światła, czyli dobrą widoczność.
  • folia monomeryczna z nadrukiem - folia pełna, czyli bez perforacji. Folia nie daje możliwości patrzenia przez nią, ale za to wykonany na niej wydruk rekompensuje tę niedogodność.
  • folia monomeryczna wycięta na ploterze tnącym - w różnych kolorach, matowa lub błyszcząca.
Istnieje możliwość zabezpieczenia folii laminatem ochronnym, który zwiększy trwałość reklamy.

Zapytaj o wycenę

Oklejanie witryny
Oklejanie folią szronioną (plotowaną)
Oklejanie szyb
Oklejanie witryn
Litery przestrzenne świetlne
Logo przestrzenne 3D ze styroduru i plexi
Oklejanie szyb
Litery przestrzenne 3D
Wykonanie naklejek plotowanych
Oklejanie szyb
Oklejanie szyb
Litery przestrzenne
Oklejanie szyb
Litery przestrzenne
Litery przestrzenne
Litery przestrzenne
Szyld informacyjny
Oklejanie witryn
Oklejanie szyb OneWayVison(perforowana)
Płyta PCV z folią plotowaną
Szyld reklamowy
Szyld reklamowy
Szyld reklamowy
Oklejanie reklamowe
Kaseton reklamowy
Oklejanie szyb folią monomeryczną
Oklejanie szyb folią OneWayVison(perforowana)
Oklejanie okien

Folie dekoracyjne

przepuszczające światło witrażowe, matowe, mrożące szyby oraz imitujące szkło piaskowane. Bardzo dobrze sprawdzają się np. w biurach, gdzie miejsca pracy przedzielone są szybami działowymi. Wybrane przez Ciebie wzory nadadzą niepowtarzalność Waszemu miejscu pracy, a przy okazji zapewnią więcej intymności.

Ploter tnący wycina litery samoprzylepne oraz grafikę w folii. To stosunkowo niedrogi sposób na efektowną i atrakcyjną reklamę.
Druk solwentowy pozwala tworzyć reklamy wielkiego formatu odporne na czynniki atmosferyczne. Solwent idealnie sprawdza się zarówno przy oklejaniu witryn sklepowych jak również pojazdów.
Ploter laserowy to bardzo uniwersalne narzędzie, które wycina i graweruje za pomocą wiązki lasera w różnych materiałach.

Twój sukces w promowaniu marki zaczyna się tutaj

sklep on-line
sklep
on-line