Drukarnia realizuje zamówienia profesjonalnie i szybko, kontakt z klientem- rewelacja, są przystępne ceny. Zamawiam z drugiego końca Polski, dostaje gotowy produkt następnego dnia. Polecam serdecznie ;-)

Izabela Browarska Nauka Jazdy

Miła, i co równie ważne, kompetentna obsługa. zamówienie zrealizowane szybko i dokładnie. Uwzględniaja życzenie klienta, dobry kontakt przed, po i w trakcie realizowania usługi. Gorąco polecam!

Kamil Wilkus Szkoła Wyższa

Świetna jakość druku i kreatywni graficy. Od kilku lata zamawiam m.in.kalendarze na ścianę - współpraca zawsze miła i wszystko jest na czas. Zamawiałam też wydruk zaproszeń na swój ślub i wyszły rewelacyjnie! POLECAM

Łukasz Mądrowski Telekomunikacja

Zamówiłem teczki reklamowe A4 i z pewnością to nie będzie ostatnie zamówienie. Termin realizacji błyskawiczny, cena bardzo dobra, jakość wykonania bez zarzutu, dobry kontakt mailowy (telefonicznie nie było potrzeby). ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

Piotr Czechura Public Relations

Wszystkie zadania jakie zostały zlecone firmie Promo-Mix zostały wykonane w terminie i jakościowo bez zastrzeżeń. Wysoko oceniamy bardzo dobrą organizację pracy, doświadczenie oraz profesjonalizm zatrudnionych pracowników.

Ewelina Szymańska Restauracja

Firma "Promo-Mix Drukarnia & Agencja reklamowa" dała się poznać jako b. dobry, sprawny, fachowy i odpowiedzialny wykonawca powierzonych zadań.

Bartosz Migala sklep meblowy

Firma godna polecenia. Miła obsługa, ciekawa i szeroka oferta.

Adam Kuraś branża budowlana

Firma Promo-Mix to projektanci z dużym doświadczeniem, co dało się wyczuć podczas pierwszego spotkania. Potrafią wsłuchać się w potrzeby Klienta oraz doradzić odpowiedni wybór argumentując go konkretnymi przykładami. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Promo-Mix każdej Firmie, która oczekuje projektów na najwyższym poziomie.

Beata Skowrońska Logistyka

Pragnę poinformować, że firma Promo-Mix wykonała dla Nas projekt logo oraz stronę internetową. Współpraca przebiegała sprawnie, efektywnie, w bardzo dobrych stosunkach i bez żadnych problemów.

Michał Górski Kancelaria Finansowa

Z przyjemnością potwierdzam profesjonalizm firmy Promo-Mix.pl, przygotowującej stronę internetową. Zarówno pracownicy jak i właściciele firmy wykazują się wysokimi kompetencjami, dbałościami o terminy, szczegóły i dobro klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyglądu i funkcjonalności strony, która została zaprojektowana odpowiednio do naszych potrzeb, wcześniej szczegółowo omówionych. Firma zadbała również o odpowiednie przygotowanie naszych pracowników do obsługi systemu zarządzania treścią na stronie.

Bartosz Kownacki

Dołącz do grona naszych klientów.

Twój sukces w promowaniu marki zaczyna się tutaj

sklep on-line
sklep
on-line