Przypinki, znaczki, buttony
z nadrukiem

drukowane wg indywidualnego projektu Klienta

Buttony to, to samo co przypinki albo badziki (od ang. Badge – odznaka). Może być również plakietka lub po prostu znaczek, ale generalnie buttony mogą być:

  • z agrafką (klasyczne przypinki),
  • z magnesem (np. na lodówkę, ale też na ubranie),
  • z lusterkiem,
  • z otwieraczem do butelek,
  • z brelokiem do kluczy,
  • a nawet z pierścionkiem lub kolczykiem.

CennikPrześlij nam swoje logo, a zrobimy dla Ciebie oryginalną wizualizację


W pełni indywidualny projekt

Zapraszamy do obejrzenia nowej oferty i zadawania pytań
Promo-Mix.pl, zawsze frontem do klienta!


* Ceny podane netto


Dostępne rodzaje i rozmiary:

Przypinka 25 mm

25 mm

Agrafka igłowa idealnie sprawdza się przy małym rozmiarze. Dzięki niej, przypinka dobrze przylega do ubrania. Button 25mm jest wielkości pięciozłotówki i świetnie nadaje się pod proste wzory graficzne i logo – do noszenia na co dzień. Sprawdź też inne rodzaje buttona 25m z: magnesem, brelokiem, pierścionkiem i kolczykiem.

Przypinka 25 mm

25 mm

NOWOŚĆ dostępna już w sprzedaży. Ulepszona agrafka safety-pin! Łatwiej się przypina, również na plecak czy torbę - dzięki mocniejszym materiałom. Sprawdź też inne rodzaje buttona 25m z: magnesem, brelokiem, pierścionkiem i kolczykiem.

Przypinka 38 mm

38 mm

To chyba najbardziej uniwersalny rozmiar – na festiwal (do tańca) oraz pielgrzymkę (i do różańca). Dobrze prezentuje się na co dzień, na ubraniu, czapce, plecaku. Mocowanie na bezpieczną agrafkę safety-pin. Sprawdź też znaczek 38mm z: magnesem.

Przypinka 50 mm

50 mm

Znaczek świetnie nadaje się na specjalne okazje, imprezy, eventy itp. Duża powierzchna pozwala na umieszczenie bardziej złożonej grafiki lub zdjęcia oraz napisów dookoła. Agrafka safety-pin umieszczona u góry przypinki sprawia, że lepiej przylega do ubrania. Sprawdź również button 50mm z: magnesem.

Przypinka 59 mm

59 mm

Ulubieniec kampanii reklamowych, sklepów z pamiątkami, pasjonatów Mangi i służb specjalnych 🙂 Duża przypinka na każdą okazję. Ten rozmiar oferuje wiele rodzajów buttonów. Sprawdź też 59mm z: magnesem, otwieraczem i lusterkiem.

Przypinka 75 mm

75 mm

To naprawdę wielka sztuka! Przypinka budzi respekt i świetnie przyciąga uwagę. Idealna na krzykliwą kampanię reklamową oraz do działu obsługi klienta.

Natomiast jako lusterko, w połączeniu z ciekawym wzorem graficznym, stanowi piękny i praktyczny gadżet w damskiej torebce.

Przypinka prostokątna

68 x 44 mm

Nowy znaczek z naszej stajni – prostokąt! Bardzo dobrze sprawdza się jako identyfikator z imieniem oraz na bardziej kanciaste wzory Posiada zaokrąglone rogi oraz możliwość zawieszenia na agrafce w poziomie lub w pionie. Niebawem wprowadzimy do obiegu również magnesy prostokątne.
Buttony z magnesem:

25 mm

magnesy na lodówkę - 25 mm buttony z magnesem - 25 mm

38 mm

magnesy na lodówkę - 38 mm buttony z magnesem - 38 mm

Otwieracze do butelek:

59 mm

otwieracz button - 59 mm otwieracz button - 59 mm
otwieracz button - 59 mm


TERMIN REALIZACJI:

Termin realizacji zamówienia: 3-5 dni roboczych
Termin express: 2 dni.

image

Twój sukces w promowaniu marki zaczyna się tutaj

sklep on-line
sklep
on-line