Nadruki realizujemy metodą sitodrukową, fleksograficzną oraz offsetową. Oferujemy torby papierowe wykonane z papierów kraft, papierów kredowych oraz luksusowe torby laminowane. Klient ma możliwość wyboru papieru, typu uchwytu, sposobu pakowania - tak by maxymalnie dostosować nasz produkt do wymogów klienta.

Torby papierowe

to obecnie produkty cieszące się dużym zainteresowaniem. Swoje zastosowanie znajduje m.in w marketach, butikach, gastronomii, kwiaciarniach bądź sklepach odzieżowych. Torby papierowe to niezwykle atrakcyjny i efektywny nośnik reklamowy. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów , oferujemy torby papierowe w rozmaitym wydaniu. Mamy do zaoferowania torby, które wyróżniają się dużą wytrzymałością i solidnośćią wykonania.

Torby papierowe

Torby bawełniane

jakie oferujemy cieszą się uznaniem wśród wielu osób poszukującyh rozwiązań ekologicznych,charakteryzują się dużą trwałością i mogą służyć na kilka lat. Pozwalają na zaprezentowanie Państwa firmy jako organizacji szanującej środowisko naturalne.

Torby bawełniane

Torby polipropylenowe (nonwoven)

ekotorby z materiału polipropylenowego nietkanego (tzw. nonwoven, inne stosowane nazwy to wigofil, fliselina). Wytrzymałe, wielorazowe i bardzo atrakcyjne cenowo!

Torby polipropylenowe

Torby foliowe

są wykonywane praktycznie w dowolnych rozmiarach, dopasowanych do wymagań klienta. Podstawowe typy toreb foliowych to koszulka, fasolka i market. W zależności od przeznaczenia torby dobieramy grubość i rodzaj folii. Folia używana do produkcji reklamówek może być sztywna, szeleszcząca lub miekka, błyszcząca. Wszystkie rodzaje folii są obojętne dla środowiska i podlegają w 100% recyklingowi. Nadruki wykonywane są techniką flexograficzną w 6 kolorach. Istnieje możliwość drukowania farbami błyszczącymi,matowymi lub łączenia ich na jednej reklamówce. Wykonujemy projekty graficzne na zlecenie.

Torby foliowe

Torby na zakupy

image

sklep
on-line