Nadruki i Znakowanie

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę całego procesu, zaczynając od opracowania projektu graficznego, przygotowania klisz i matryc, aż po sam druk.

Zaplecze produkcyjne, którym dysponujemy, pozwala nam zapewnić konkurencyjne ceny, co jest niewątpliwie naszym atutem.

Gwarantujemy wysoką jakość zrealizowanych przez nas zleceń oraz terminowość.

usługi znakowania

Proste jak 1-2-3!

Jesteś zaledwie 3 kroki od tego, aby pokazać swoją markę.


Krok 1

Znajdziemy produkt odpowiadający dla Ciebie

Pracę rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb klienta. Definiujemy cele, przedstawiamy strategię.

Krok 2

Przygotujemy wizualizacje
wybranego Produktu

Konsultujemy całość, precyzujemy każdy element projektu. Określamy kolory w PANTONE i wielkość grafiki, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Krok 3

Dostarczamy
gotowy produkt zgodnie
z planem

Solidnie i zawsze na czas! Otrzymujesz produkt najlepszej jakości w najlepszej cenie! Zadowolony klient jest naszą największą korzyścią.

Sitodruk

Metoda ta polega na przeciskaniu farby drukarskiej przez jedwabne sito, rozpięte na specjalnej ramie. Obraz powstaje dzięki temu, że farba przechodzi tylko przez niektóre wcześniej przygotowane miejsca sita. Przy druku kolorowym, szczególnie na ciemnych podłożach zaleca się uprzednie nałożenie białego podkładku. Dzięku temu nawet na smolistej czerni uzyskasz słoneczną tęczę. Metoda o bardzo szerokim zastosowaniu na płaskich powierzchniach, np. na tekstyliach i parasolach.

Zobacz

zobaczzobacz

Grawerowanie laserem

Sterowana komputerowo, precyzyjna wiązka laserowa jest w stanie na prawie każdym materiale wygrawerować nawet bardzo szczegółowe obrazy i zapewnia niezwykłą powtarzalność. Rezultat jednak zawsze zależy od rodzaju grawerowanej powierzchni. Kolorowe repliki nie są możliwe.

Zobacz

Zobacz zobacz

Tampondruk

Do przygotowanej matrycy z naniesionym tuszem przykłada się miękki, silikonowy stempel zwany tamponem. Odbity na tamponie obraz przenoszony jest na znakowany przedmiot. Wielką zaletą tej metody jest możliwość wykonywania druku na prawie każdej powierzchni, w tym nierównej i nieregularnej.

zobacz

Termotransfer

Technika, która pozwala na termiczne wgrzanie grafiki w konkretny materiał to termotransfer. Początkowo, na specjalnym papierze transferowym przygotowywany jest wzór, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej wysoką temperaturę, około 150°C.Technika, która pozwala na termiczne wgrzanie grafiki w konkretny materiał to termotransfer. Początkowo, na specjalnym papierze transferowym przygotowywany jest wzór, który następnie jest przenoszony na znakowaną powierzchnię przy użyciu prasy termicznej wytwarzającej wysoką temperaturę, około 150°C.

zobacz

zobacz zobacz
zobacz zobacz

Haft komputerowy

Cyfrowo kontrolowany proces, w którym komputer steruje igłą i nicią haftując powierzchnię. W procesie haftowania może być wykorzystane do 10 kolorów. Ta wyraźna i trwała forma znakowania może być użyta na wszystkich tekstyliach. Do kalkulacji musi zostać dostarczone logo. Koszt jest zależny od ilości szwów.

zobacz

Sublimacja

Sublimacja to metoda znakowania na jasnych materiałach. Najczęściej tę metodę wykorzystuje się do nadruków na odzieży sportowej: koszulkach, topach, bluzach, a także gadżetach, np. poduszkach, pendrive, smycz. Ze względu na to, że jest to proces chemiczny, sublimacja na trwałe wnika w struktury materiału, dzięki czemu jest odporna na wielokrotne pranie i niewyczuwalna w dotyku. Doskonale odwzorowuje wielokolorowe zdjęcia i grafiki.

zobacz

zobacz

tłoczenie na sucho

Logo jest wytłaczane przy pomocy stempla, dzięki zastosowaniu odpowiedniego nacisku i temperatury. Możliwe jest wykonanie kolorowego tłoczenia przy zastosowaniu odpowiedniej folii. Technika ta używana jest najczęściej do produktów ze skóry ekologicznej i skórzanych.

zobacz

zobacz zobacz
zobacz zobacz

Kalkomania

Kalka ceramiczna to najtrwalsza metoda zdobienia ceramiki, którą wykonuje się w technice sitodruku. Po naniesieniu na wyrób kalka jest wypalana w wysokiej temperaturze co zapewnia najwyższą jakość, trwałość, odporność na ścieranie, temperaturę, środki chemiczne, mycie w zmywarkach. Możliwość wykonania nadruku wewnątrz kubka, na uchu, denku, personalizacji, zdjęć oraz nadruków Full Color (Cmyk).

zobacz

Twoje zlecenie naszym priorytetem

Definiujemy

Pracę rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb klienta. Definiujemy cele, przedstawiamy strategię.

Projektujemy

Tworzymy projekty graficzne, proponujemy kolorystykę – skupiamy się na stronie wizualnej Twojej firmy.

Prezentujemy

Gotowe projekty przedstawiamy klientowi. Konsultujemy całość, precyzujemy każdy element projektu.

Tworzymy

Zlecasz nam produkcję i nie martwisz się o nic. Pracujemy z najlepszymi grafikami w Polsce.

Dostarczamy

Solidnie i zawsze na czas – to nasza dewiza! Dostarczamy gotowy produkt zgodnie z planem.

Dbamy

Otrzymujesz produkt najlepszej jakości w najlepszej cenie! Zadowolony klient jest naszą największą korzyścią

Twój sukces w promowaniu marki zaczyna się tutaj

sklep on-line
sklep
on-line